Kolejna psia bieda na pokładzie. To 3 kilogramowe maleństwo było trzymane przez swoich właścicieli na balkonie.


Sunia prawdopodobnie przebywała tam dzień i noc. Psina ma niedowagę, przerośnięte pazury i problemy z chodzeniem. Mimo złego traktowania jest bardzo spokojna, nie reaguje agresją na inne psy, czy koty. Pierwsze badania weterynaryjne pokazały skalę schorzeń powstałą w wyniku zaniedbania. W końcu oprawca nie zawsze krzywdzi biciem, czy głodzeniem-czasem wystarczy zwykła obojętność... Kiedy właściciele usłyszeli o konieczności zabrania suni do domu i wdrożenia leczenia, od razu stwierdzili że psa już nie chcą.


Wiedząc, że najprawdopodobniej maleństwo skończyłoby porzucone gdzieś w przydrożnym rowie, nie mieliśmy wyboru. Zapadła decyzja-zabieramy. Sunia nie jest już najmłodsza. Ma ok. 8-10 lat. Wierzymy jednak, że przed nią jeszcze kilka wspaniałych lat. Prosimy, poślijcie ją w świat-niech wypatrzy ją jakaś dobra Dusza.


Będziemy również wdzięczni za wsparcie finansowe na leczenie malutkiej. Numer konta: 37 1050 1722 1000 0090 3043 2430 BIC SWIFT: INGBPLPW PAYPAL: tarnow@toz.pl Tytułem: Darowizna dla mikrosuni Kontakt w sprawie adopcji: 511 004 983